AKPli 13 vekil ne iş yapar?

AKPli 13 vekil ne iş yapar?

28 Ocak 2011 Cuma 20:29

D.P. Selçuklu İlçe Başkanı Durmuş Alagöz, AK Partinin Konya milletvekillerinin memleketleri için hiçbir şey yapmadığını ileri sürerek, 13 AK Partili milletvekili ne iş yapar diye sordu..


 

DEMOKRAT Parti Selçuklu İlçe Başkanı Durmuş Alagöz, partisinin il binasında basın toplantısı düzenleyerek gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Tansu Çiller’in 1992 yılında Doğru Yol Partisi’ne genel başkan olmasıyla görevden uzaklaştırıldıklarını belirterek sözlerine başlayan Alagöz, 2009 yılında Hüsamettin Cindoruk’un genel başkan olmasıyla partiyi toparlamak adına tekrar görev aldığını söyledi.
Partide görevli bulunduğu ve Demokrat Parti’nin iktidarda olduğu dönemlerde Konya’ya önemli hizmetlerde bulunulduğunu söyleyen Alagöz, “Bizim zamanımızda alt geçit ile üst geçit ile göz boyama işleri yoktu. Konya’ya sivil havaalanı bizim uğraşlarımız sonucunda yapıldı. İlahiyatları biz kurduk, camilere imam kadrolarını biz açtık. Yalnız biz bunları ne arka ne de ön bahçemiz olarak kullandık. AK Parti hükümeti ile ülke bölündü. Konya’dan 16 milletvekili çıkıyordu şimdi 14’e düştü. Şuan ki 16 milletvekilinden 13 tanesi AK Partili. Allah aşkına bunlar ne iş yapar. Bu 13 vekil genel başkanlarına manto giydirmekten başka ne yaptılar” dedi.

ÇOCUKLARA OYUNCAK DEĞİL, BABALARA İŞ VE

AK Parti’yi Bremen Mızıkacılarına benzeten Alagöz, AK Parti iktidarından bu seçimde kurtulacaklarını ve mevcut iktidarın Haziran ayında yapılacak olan seçimlerde mutlaka gideceğini iddia etti. Alagöz, “Biz kimsenin değirmenine un taşımayız. Devleti idare edenlerin ağzından çıkanları kulakları duymuyor. Mecliste ‘Ne Mutlu Türküm Diyene demek zorunda mıyım’ diyen milletvekilleri var. Herkes aklını başına alsın. Birde gittiğin her yerde çocuklara oyuncak vereceğine, babalarına iş ver. Babaları çocuklarına o zaman oyuncak alır” diye konuştu.
BAŞBAKAN İZİN VERSEYDİ ÇİLLER ADAY OLURDU

15 Ocak’ta yapılan Demokrat Parti’nin Olağan Genel Kurulu ilgili de konuşan Alagöz, delegelerin seçtiği Namık Kemal Zeybek’in doğru işler yaptığı sürece arkasında olacaklarını belirtirken, Tansu Çiller’in genel başkan adayı olmamasını, AK Parti tuzağı olarak yorumladı. “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan izin verseydi, Tansu Çiller Demokrat Parti’de genel başkan adayı olacaktı” diyen Alagöz, “Ben Çiller’i sevmem ama dava için genel başkan olmasını istedim. Partilileri yalısının kapısında oyaladı. Kurula 5 gün kala da aday olmayacağını açıkladı. Biz Meclis’e 4’üncü parti olarak girmeyi düşünüyorduk ama Çiller’in aday olmamasıyla tuzağa düştük. İki partili Meclis’e de göz yummayız. O yüzden 1 Mart’tan itibaren Konya’da girmedik köy, mahalle bırakmayarak seçim çalışmalarımızı başlatacağız” şeklinde konuştu..

İlgili Başlıklar» Kaza yapan kadının gözyaşları
» Çipan açıklama yapacak.
» Konya Silopi'de düğün yapacak
» Milletvekili foto safaride..
» Kombassan 1600 konut yapacak
» 8 TV karasal yayın yapacak
» Öcalan milletvekili olacak!
» Yeter, yapamıyorsanız bırakın.
» Yaptıklarım, yapacaklarımdır..
» Bize yakışanı yapacağız.
» Kaya 10 milletvekili çıkarırız
» T.Konyaspor transfer yapamıyor
» Kalaycı, yapacaklarını anlattı
» Milletvekilleri ne yaptı?
» Sanayimiz raylı sistem yapacak
» Milletvekili Halıcı şov yaptı.
» Hangi vekil hangi bakanlıkla?.
» Askon, FAS'a çıkarma yapacak.
» Dicle artık milletvekili değil
» 24. Dönem Milletvekilleri     Aktif Anket Yok...-18°
Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi
Foto Galeri Video Galeri
GAZETECİLER

Tüm Galeriler
Haber Arşivi  |   Künye  |   İletişim  |   Giriş sayfam yap  |   Sık Kullanılanlara Ekle  |   Sitene ekle  |  
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları saklıdır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri ; Haberler Son Dakika Haberleri Haber Siteleri ;